Whatsappla.com
https://www.whatsappla.com
DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Kendi ihtiyaçlarıma pratiklik ve işlevsellik ararken bir anda proje haline getiriyorum ve herkesin hizmetine açıyorum. Projelerimin %90 gidişhatı hep böyle olur. Bu projemde Whatsapp numaranızı dijitalde rahatça spama yakalanmadan paylaşabilirsiniz.

Şimdi bazıları diyecek ki wa.me var iken bu neden ? wa.me/telefon numaranı yazdığın zaman data olarak numaran Spam’a katılabilir. Bu platformda whatsappla.com/@nickname şeklinde alabiliyoruz. Karşılama mesajı ekleyebiliyoruz ve dilediğimiz zaman düzenleyebiliyoruz. Bunun yanında en güzel özelliği istatistik. Ülke, saat ve referans link olarak bize ulaşanları analiz edebiliyoruz. Logo tasarımı, web arayüz tasarımı ve WordPress tema halinde tamamını sıfır eklenti ile yazıp tamamladım.

Whatsappla.com - Hadi sen de whatsappla!
Whatsappla.com - Hadi sen de whatsappla!
Yeni Numara Oluştur
Yeni Numara Oluştur

Yeni Numara Oluştur


Free ya da PRO üyelik sonrası sisteme telefon numaranızı ekleyebilir ve Whatsapp numaranız üzerinden oluşturulan kısa linki web siteniz, sosyal medya hesaplarınız ve diğer platformlarda kolayca paylaşabilirsiniz. Hesabınıza yeni bir numara eklemek için aşağıda bulunan linke tıklayın ve gerekli bilgileri doldurarak işleme devam edin.
Yeni Numara oluşturmak için tıklayınız

Telefon Numaralarım

Whatsappla.com içerisinde oluşturmuş olduğunuz tüm telefon numaralarınızı görüntüleyebilir, düzenleyebilir ya da sistemden tamamen kaldırabilirsiniz. Telefon istastistiklerinizi görüntüleyebilir ve gerekli düzenlemeleri sağlayabilirsiniz.

Telefon numaralarınızı görüntülemek için tıklayınız

Telefon Numaralarım
Whatsappla.com - Telefon Numaralarım
Ayarlar
Whatsappla.com - Ayarlar

Ayarlar

Site ve genel ayarlarınızı kontrol altına alın. Kişisel bilgilerinizi görüntüleyin, güncelleyin. Şifrenizi sıfırlayın. PRO üyelik öncesi kişisel bilgilerinizin tamamını sisteme girmeniz gerekmektedir, daha sonra oluşabilecek problemler öncesi lütfen buna dikkat edin.

Ayarlarınızı görüntülemek için tıklayınız

Premium Ol

Whatsappla.com platformunu * Reklamsız ve birbirinden harika özellikleri ile kullanmak istiyorsanız hemen şimdi Premium olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey PRO üyelik ücretini kredi kartınız ile ödemek ve başarılı ödeme sonrası hesabınız otomatik olarak PRO üyeliğe yükseltilir. PRO üyelik detayları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan linki ziyaret edebilirsiniz.

Premium olmak için tıklayınız

Premium Ol
Whatsappla.com - Premium Ol
Hediye Et
Whatsappla.com - Hediye Et

Hediye Et

Arkadaşınıza bu platformu kullanması için kod hediye edebilirsiniz. Aşağıda bulunan kod satın al butonuna tıklayın ve ödeme yapın. Daha sonra bu sayfaya geri yönlendirildiğinizde bir anahtar kodu oluşur. O kodu paylaş butonundan arkadaşınıza eposta olarak gönderebilirsiniz.

Sevdiklerinize hediye kod almak için tıklayınız

Hemen üye ol


Platformda FREE ve PRO üyelikler mevcut. Sitem üzerinden bana ulaşırsanız ücretsiz olarak 1 / 3 / 6 / 12 aylık ücretsiz PRO kod tanımlayabilirim. Site içerisinde ki işlemleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Ücretsiz olarak kayıt olmak için buraya tıklayın.
Hemen üye ol
Whatsappla'com u hemen dene!

Hadi şimdi sende Whatsappla!
www.whatsappla.com

İyi tasarım yapma dürtüsü, tıpkı yaşamayı sürdürme dürtüsü gibi bir şeydir.