İnteraktif Tasarım Uzmanı
Logo Tasarımı
Yorumland
Yorumland.com Webmaster ve site sahiplerine özel olarak tasarlanmış Online yorum havuzudur. Site içerisinde web sitelerine yorum yaptıkça siz puan kazanırsınız.
PROJEYİ GÖRÜNTÜLEYİN
Whatsappla
Whatsappla.com bu yıl içerisinde yayına aldığım ikinci aktif projem. Bu platform içerisinde Whatsapp Hızlı Erişim linkinizi oluşturabilirsiniz. Alacağınız kullanıcı adı ile hızlı ve pratik erişim, detaylı istatistik ve daha bir çok özelliği ile hemen şimdi inceleyin, deneyin.
PROJEYİ GÖRÜNTÜLEYİN
Cansızoğlu Et ve Et Ürünleri
Cansızoğlu Et ve Et Ürünleri satışı yapan kasap firması için ‎2019 yılında tasarladığım logo tasarımıdır. Logo tasarım çalışmasının yanı sıra Kurumsal Kimlik ürünlerini de aynı dönemde tasarlayıp, teslim etmiştim.
PROJEYİ GÖRÜNTÜLEYİN
durum404
Web ve dijital platformların problemlerini gündeme alarak podcast tarzı radyo yayını yapan bir platform için logo tasarladım. 404 ibaresi bulunamayan sayfa anlamına gelirken durum404'de aslında dijitalde bulunamayan sorunlara çözümü ifade ediyor.
PROJEYİ GÖRÜNTÜLEYİN
Responsive.click
Frontend geliştiricilerin kurtarıcı yardımcısı! Responsive.click platformundan web sitelerinizin responsive duyarlılığını tespit edebilirsiniz. Kişiselleştirilmiş ayarları ile çok seveceğinizden şüphe duymuyorum..
PROJEYİ GÖRÜNTÜLEYİN
Kolay Fransızca
‎2015 Yılında Fransızca Dil eğitimi veren bir firma için logo tasarımı yapmıştım. Fransa'nın sembolü halina gelmiş olan Eyfel Kulesini ve eğitimin sembolü olan kalemi birleştirip ortaya güzel bir logo tasarımı çıkarttım.
PROJEYİ GÖRÜNTÜLEYİN

İyi tasarım yapma dürtüsü, tıpkı yaşamayı sürdürme dürtüsü gibi bir şeydir.